Uzaktan Yönetim Yazılımı

Uzaktan Yönetim Yazılımı

 • Techmax Digital Signage Uzaktan Yönetim Yazılımı sayesinde ekranlarınızı yönetim ağınıza kolayca dahil edip onları kontrol etmeye başlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzüyle, yönetim ağınıza eklediğiniz ekranlarınıza onların desteklediği çözünürlükleri ve sahneleri oluşturarak tasarım yapabilirsiniz. Tasarım ekranı bölgelendirme özelliği sayesinde ekranınıza bölgeler belirleyerek her bölgeye bir zaman akışı ve içerik havuzu oluşturabilirsiniz. Tüm bunları yaparken sürükle-bırak, tut-çek gibi kolay ve hızlı kullanım özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Video, resim, web sayfası, animasyon ve birçok içerik çeşidi ile tasarımlarınızı zenginleştirip size özel kılabilirsiniz. Yönetim ağınızdaki ekranları tekli, grup bazlı yönetebilir, takvimlendirme özelliği sayesinde bu ekranlara ya da ekran gruplarına oluşturduğunuz tasarımları atayabilirsiniz. Dilerseniz ekranlarınızın, yaptığınız tasarım güncellemelerini 10 dakika içinde oynatmaya başlamasını sağlayabilirsiniz.
  Uzaktan Yönetim Yazılımı, kullanıcıları yetkilendirerek kontrolün sizde kalmasını sağlayabilir, oynatılan içeriklerin ise tarih ve süre bazlı istatstiklerini tutarak size veri oluşturabilir. Loglama özelliği ile ise yaşanan tüm teknik aksiyonları izleyebilir ve görebilirsiniz.

⌐İçerik

■ Video, Resim, Afiş, Menü, Kampanya
■ Tarih, Saat, Hava Durumu, Döviz, Borsa, Harita, Trafik
■ Animasyon, Web Sayfası, Stream Video, RSS
■ Duyuru, Text, Altyazı, Kayan Yazı
■ Power Point, PDF
■ Twitter Feed, Instagram Feed, Spotify Feed, Gömülü HTML

⌐Dizayn

Tasarım

 • Sürükle bırak kolaylığıyla ekran alanınızı bölgelendirebilir ve her bölgeyi kendi içerisinde zaman dilimlerine ayırarak bu zaman dilimlerine içerik atayabilirsiniz.

Kampanya

 • Tasarımlarınızı tek bir kampanya altında birleştirerek, farklı tasarımların peşpeşe gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

Şablon

 • Tasarımlarınızı şablon olarak kaydederek, bu şablonları yeni tasarlama süreçlerinde kullanabilirsiniz.

⌐Ekran Yönetimi

Kayıt

 • Yönetim ağınıza her bir ekranınızı kaydedip yönetmeye kolayca başlayabilirsiniz.

Grup Bazlı Yönetim

 • Ekranlarınızı gruplayarak daha kolay ve hızlı şekilde yönetsel aksyionları gerçekleştirebilirsiniz..

Kontrol

 • Ekranlarınızı çevrimiçi - çevrimdışı olduğunu görebilir, ekranlarınızdan ekran görüntüsü isteyebilir, gönderilen içeriğin indirme ya da oynatma süreçlerini takip edebilirsiniz. Adminlerinizi yetkilendirerek yazılımda hangi süreçlere müdahalae edebileceklerini sınırlandırabilirsiniz.

⌐Plan

Takvim

 • Takvimlendirme özelliği ile ekranlarınızda oynatılacak içerikleri haftalık, aylık hatta yıllık ayarlayabilirsiniz. Özel günlere özgü tasarımları tarihleri geldiğinde oynatılacak şekilde planlayabilirsiniz.

İstatistik

 • Tüm içeriklerinizin tarih ve süre bazlı oynatım bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Log

 • Ekran bazlı tüm aksiyonlar loglanır ve raporlanır.

Türkiye'nin İlk Sızdırmazlık Raporu Alan Uzaktan Yönetim Yazılımı

BGA Security firması tarafından sızdırma testine sokulan Techmax Uzaktan Yönetim Yazılımı, uygulanan testleri başarıyla geçerek, bu alanda müşteri garantisini belgeleyebilen ilk Uzaktan Yönetim Yazılımı'dır.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Techmax Uzaktan Yönetim Yazılımı sürekle-bırak, tut-çek gibi kullanım alışkanlıklarını koruyarak, basit bir arayüzü sunar.
Böylece personelinizin yazılımı kullanmak için eğitim süreci kısa sürer ve yazılımın daha verimli kullanılması sağlanır.